• -20,00 Kč
  • Nové

Poolsalz - Bazénová sůl 25kg

Kód: 040019

370,00 Kč
350,00 Kč -20,00 Kč
S DPH

POOLSALT Čistá přírodní odpařená sůl s maximální rozpustností

Počet

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

POOLSALT Čistá přírodní odpařená sůl s maximální rozpustností

POOLSALZ pomáhá dezinfikovat vodu v bazénech. Je vhodná pro všechny bazény se systémem elektrolýzy soli. Tento výrobek vyhovuje platným normám pro úpravu bazénové vody: EN 973:2009 Typ A, EN 14805:2008 Typ 1, Biocid VO (EU) č. 528/2012. Pro přesné množství k použití si přečtěte pokyny poskytnuté výrobcem vašeho systému elektrolýzy soli.

Díky vysokému obsahu NaCl 99,9 % spolu s nízkým obsahem síranů je tato vysoce kvalitní, velmi jemná odpařená sůl snadno rozpustná a beze  zbytků, což zaručuje velmi příjemný prožitek z plavání. Do vody v bazénu nemusíte přidávat chlór! Systém elektrolýzy soli neustále přeměňuje sůl na chlór. Tímto způsobem vám POOLSALZ poskytuje čistou, průzračnou vodu ke koupání. Kromě toho je POOLSALZ šetrný k pokožce.

Naše nová obalová fólie s podílem recyklace minimálně 45 % významně přispívá k ochraně životního prostředí.

POOLSALZ jsou výhradně vyrobeny z čisté sušené vakuové soli z hor Salzkammergut – Altaussee, Bad Ischl a Hallstatt, regionu světového dědictví UNESCO – vyrobené za udržitelných a ekologických podmínek. Výroba probíhá na plně automatizované výrobní lince splňující všechny nejnovější standardy.


040019
30 ks

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: