• Nové

Substrát zahradnický univerzální 40L

Kód: 040018

185,00 Kč
S DPH

Přidáním na záhonky, zadržuje vláhu a zadržováním slunečních paprsků umožňuje lepší využití tepla pro růst rostlin, urychluje jejich zakořeňování.

Množstevní slevy

Počet Jednotková sleva Ušetříte
10 5,00 Kč Až do 50,00 Kč
20 10,00 Kč Až do 200,00 Kč
60 17,00 Kč Až do 1 020,00 Kč
Počet

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Slevy:  10ks ....... 180,-

            20ks ....... 175,-

 paleta  60ks ....... 168,-

Další slevy dle dohody.

Rozvoz do 10km zdarma. 20km + 100kč. Dále dohoda.

Černá barva substrátu je vhodná pro výsadbu hrobů.

 

 

 

Zahradnický substrát

 

Zahradnický substrát je vyroben ze směsi kvalitní světlé a černé vrchovištní rašeliny s přídavkem minerálního hnojiva NPK. Vzhledem ke svému jedinečnému složení udržuje kyprost a vzdušnost půd a zaručuje tak dobrý růst, bohatou tvorbu kořenů a květů u všech druhů rostlin. Zadržováním slunečních paprsků umožňuje lepší využití tepla pro růst rostlin, urychluje jejich zakořeňování a přispívá k zadržování vláhy.

Použití:

Zahradnický substrát se používá pro sázení květin a zeleniny, výsadbu okrasných i ovocných keřů a stromů v zahradě, jakož i při sázení květin do nádob. Pro zlepšení struktury půdy můžeme substrát zapravit do půdy nebo promíchat se zeminou v poměru 1:1. Na dno nádoby nasypeme trochu substrátu, zasadíme rostlinu a přidáme další část substrátu. Lehce jej přitlačíme ke kořenovému balu a nakonec doplníme tak, aby vrchní vrstva zůstala kyprá. Při výsadbě na záhony přidáme substrát na požadovanou výšku, nebo odebereme vyčerpanou půdu a nahradíme ji substrátem. Po výsadbě rostliny zalijeme. Po 8 týdnech (po využití zásobního hnojiva ze substrátu) začneme s pravidelným přihnojováním. Zároveň dodržujeme stanovený zálivkový režim.

 


040018
200 ks

Specifické reference

16 dalších produktů ve stejné kategorii: