• Nové

Sekačka benzínová Hecht 5484 SX 5in 1

Kód: Hecht5484SX5in1

8 999,00 Kč
S DPH

Benzínová sekačka s pojezdem. Záběr 46cm. Koš 60 L. Objem motoru: 135 cm³. 4 rychlosti pojezdu, nezávislých na otáčkách motoru.

Počet
Poslední kusy skladem

  Zásady zabezpečení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady doručení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Zásady vrácení

(upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

HECHT 5484 SX 5v1 je sekačka s pojezdem vhodná pro sečení pozemků do 1200 m2.

Popis zboží

Oblíbená travní sekačka pro střední a větší zahrady s pojezdem a kompletním příslušenstvím 5 in 1. Sekačka má robustní podvozek z kvalitní oceli opatřený velmi odolnou komaxitovou barvou, díky které je zaručena její dlouhá životnost a perfektní povrch. Díky přibalenému příslušenství ji lze snadno a bez nářadí přestavět na mulčovací provoz, nebo použít boční výhoz místo sběrného koše.

Díky promyšlené žací komoře a speciálnímu tvarovanému noži je zajištěn perfektní výsledek sečení i sběru posečené trávy. Sekačka je navíc vybavena konstrukcí EDGE CUTTING, díky které lze sekat těsně podél plotů a zdí.

60 litrový sběrný koš vybavený dlouhým ergonomickým madlem a vzduchovou klapkou (pro kontrolu stavu naplnění) se díky dobrému tahu snadno plní až po okraj. Velká pojezdová kola s výrazným dezénem proti prokluzům pak zajistí snadné pojíždění i manévrování v terénu.

Provoz zajišťuje kvalitní motor HECHT OHV o jmenovitém výkonu 2,4 kW, který spolehlivě zvládne žací nůž i pojezd. Pro hladký chod je sekačka vybavena kvalitní převodovkou GT Synchro a kuličkovými ložisky ve všech kolečkách. Díky nastavitelné rychlosti pojezdu (4 rychlosti) si rychlost sečení pohodlně přizpůsobíte přesně podle sebe.

Ovládání sekačky pro každého – celá sekačka je ergonomicky navržena tak, aby zajišťovala co nejpohodlnější užívání spolu s perfektními výsledky sečení. Sedmistupňové centrální nastavení výšky zdvihu od 25 do 75 mm zaručí optimální využití na každé zahradě. Pohodlné madlo s měkčeným úchopem lze snadno nastavit dle výšky postavy nebo složit pro lepší skladování. Dlouhá madla pro ovládání brzdy a pojezdu jsou vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Pro pohodlné přenášení je sekačka navíc vybavena předním madlem.


Hecht5484SX5in1
1 ks

Parametry

Hmotnost
36,7 kg
Výška zdvihu
25 - 75 mm
Objem motoru
135 cm³
Záběr
46 cm
Pojezd
Ano
Šasi
Kovové
Objem koše
60 L
Motor
OHV
Výkon
2,4KW
Doporučená placha - co poseče za hodinu práce
1200 m2
Rychlost pojezdu
3,5km/hod
Průměr kol
8/11"

Specifické reference

related products

16 dalších produktů ve stejné kategorii: